Najlepšia hypotéka

Nastavte si hypotéku na mieru.

Výška hypotéky
Suma od 15 000 € do 400 000 €
Doba splácania
rokov
Splatnosť od 1 do 30 rokov

Naša hypokalkulačka vám ponúka rýchlu orientačnú kalkuláciu vášho budúceho úveru. Urobte si online porovnanie hypoték aj z pohodlia domova. Pokiaľ sa práve chystáte kúpiť si nehnuteľnosť alebo si potrebujete požičať viac peňazí, najčastejším riešením tejto situácie je hypotekárny úver. Ak vás zaujíma, ktorá je tá výhodnejšia hypotéka práve pre vás, využite našu hypokalkulačku. My pre vás vyberieme ponuky, ktoré zodpovedajú vašim požiadavkám a ponúkajú tie najlepšie podmienky hypotéky na trhu. 

Aká je maximálna výška hypotéky? 

V minulosti bolo možné využiť úplné financovanie plnej výšky znaleckej hodnoty nehnuteľnosti. Stopercentná hypotéka však už podľa aktuálnej legislatívy nie je možná. Maximálna hranica pre úver poskytnutý bankou je 90% zo znaleckej hodnoty nehnuteľnosti. Štandardom na trhu je však dnes 80%, kde zvyšných 20% musí klient hradiť z iných zdrojov. 

Spĺňate základné podmienky získania hypotéky? 

Základné podmienky pre získanie hypotéky na Slovensku sú: 

  • máte minimálne 18 rokov,
  • ste občanom SR s trvalým pobytom na území SR,
  • máte príjem, ktorý je možné dokladovať banke
    (príjem zo závislej činnosti, podnikania alebo iný príjem).

Vybrané produkty:

Hypotéka na kúpu nehnuteľnosti

Najčastejšou formou kúpy nehnuteľnosti určenej na bývanie je na Slovensku práve hypotéka. Ak práve uvažujete nad kúpou novej nehnuteľnosti a nemáte dostatočnú hotovosť, využite online porovnanie hypoték a zistite, ktorá je tá najlepšia hypotéka pre vás.

 

Refinancovanie hypotéky

Refinancovaním hypotéky môžete ušetriť aj stovky eur ročne. Ročné úrokové sadzby hypoték sa neustále menia, vďaka čomu dokážete v konečnom dôsledku ušetriť aj tisíce eur na konečnom preplatení vašej hypotéky. Pozrite sa, koľko by refinancovanie hypotéky ušetrilo vám.

 

Hypotéka pre mladých

Špeciálna hypotéka určená pre všetkých ľudí mladších ako 35 rokov. Žiadateľ, ktorý spĺňa všetky podmienky potrebné pre získanie hypotéky pre mladých, si môže uplatniť daňový bonus. Ten sa vzťahuje na sumu zaplatenú banke na úrokoch, maximálne však do výšky 400€ ročne. Zistite, či aj vy máte nárok na takúto hypotéku.

 

Hypotéka na pozemok

Chcete si kúpiť pozemok, ale potrebujete to riešiť úverom? Vaším riešením môže byť práve hypotéka na pozemok. Overte si, či je možné práve váš pozemok financovať hypotekárnym úverom. Ak máte záujem o konkrétny pozemok, nechajte si vypracovať online ponuku hypotéky. 

 

Výstavba domu - tranžovité (postupné) financovanie

Postavte si svoj dom snov vďaka tranzitnej hypotéke. Je to špeciálna hypotéka na výstavbu rodinného domu. Princíp takéhoto úveru je v postupnom financovaní výstavby až do úplného finalizovania a kolaudácie. Vytvorte si svoj rozpočet aj vy.

 

Hypotéka na byt

Kúpte si byt presne podľa vašich predstáv. S financovaním až do 80% z ceny nehnuteľnosti a výhodnou úrokovou sadzbou je kúpa vlastnej nehnuteľnosti dostupná. Urobte si aj vy kalkuláciu, ktorá hypotéka na byt je najlepšia.

 

Hypotéka na rekonštrukciu

Potrebujete zrekonštruovať svoj domov, ale neviete využiť vlastné zdroje? Zoberte si hypotéku na rekonštrukciu. Vďaka nej môžete rýchlo zrekonštruovať celý svoj domov naraz a bez kompromisov. Prepočítajte si aj vy, koľko peňazí na rekonštrukciu môžete získať.

 

Bezúčelová hypotéka - Americká hypotéka

Potrebujete si požičať vyššiu čiastku peňazí bez toho, aby ste dokladovali účel využitia prostriedkov? Americká hypotéka je najlepším riešením tejto situácie. Vďaka ručeniu nehnuteľnosťou získate lepšiu úrokovú sadzbu a môžete predĺžiť aj dobu splácania.

 

Hypotéka na dom

Kúpte si dom, o akom sa vám snívalo. Vďaka hypotéke s výhodnou úrokovou sadzbou a dobou splácania 30 rokov môžete bývať podľa vašich predstáv a s dostupnou mesačnou splátkou. Urobte si svoju online kalkuláciu ešte dnes. Pomôže vám pri tom naša hypotekárna kalkulačka.

 

Hypotéka na kúpu nehnuteľnosti

Refinancovanie hypotéky

Hypotéka na stavbu domu

Spojenie hypotéky a spotrebného úveru

Hypotéka na rekonštrukciu

Bezúčelová hypotéka

Hypotéka pre mladých

Hypotéka na dom

Hypotéka na byt

Americká hypotéka

Hypotéka na pozemok

Hypotéka pre živnostníkov

Hypotéka pre podnikateľov

Čo je Americká hypotéka – bezúčelový úver s výhodami [príručka]

Čo je Americká hypotéka – bezúčelový úver s výhodami [príručka]