Referencie

Som človek, ktorý je veľmi pohodlný. Aj keď mi neraz „tečie do topánok“, doslova mi naskakuje husia koža pri pomyslení, že musím prácne vyhľadávať banky, finančné inštitúcie, ktoré mi „zaručene“ dokážu pomôcť. Keď ma už niekoľkokrát tieto inštitúcie sklamali a mal som kopu dokumentov, papierov, z ktorých sa mi zakrútila hlava, povedal som si DOSŤ! Priatelia mi poradili, aby som sa obrátil na pracovníkov portálu PotrebujemPôžičku.sk. Nakoniec z týchto ľudí, o ktorých som si myslel, že sú ďalší zdierači poddajnej zveri a neomylne oplývajú múdrosťou a rozhodnosťou, sa zrazu stali moji priatelia. Už dlhší čas sa denno-denne presviedčam, že aj v dnešnom svete sa nájdu takí, ktorým záleží na druhých ľuďoch. To sa už v dnešnom svete bežne nenosí.

Ladislav Marcinko, Spišská Nová Ves

Byť v situácii, v akej som bola ja, ozaj neprajem asi nikomu. Zapríčinenie síce sčasti aj vlastnou vinou spôsobilo, že som bola vo vážnej finančnej tiesni. Doslova sama na všetko. K tomu ešte s malými deťmi. Beznádej ma prinútila hľadať, hútať a chytiť sa aspoň malého svetielka nádeje. Po dlhšom čase hľadania, čo pre mňa však znamenalo večnosť, som našla riešenie. Ľudia z firmy PotrebujemPôžičku.sk doslova, akoby mi čítali z pier a správne odhadli čo potrebujem. Viem, že sa na nich môžem kedykoľvek spoľahnúť. Zatiaľ to bolo niekoľkokrát a zakaždým sme našli riešenie, ktoré mi pomohlo z nezávidenia hodnej situácie. Empatia pracovníkov portálu PotrebujemPôžičku.sk ma ozaj prekvapila.

Eva Vargová, Banská Štiavnica

Pri vyhľadávaní najlepších ponúk z finančného zabezpečenia som náhodou natrafil na portál PotrebujemPôžičku.sk. Rozhodol som sa vyskúšať spoluprácu a ostal som milo prekvapený. Viem, že som urobil šťastné rozhodnutie. Ústretovosť a fundovanosť odborníkov, schopnosť reagovať na moje požiadavky. To ma veľmi ohromilo a doteraz som ani na chvíľu neoľutoval spoluprácu s finančnými profíkmi.

Peter Lechman, Žilina