Bezúčelová požička

Bezúčelová pôžička (spotrebný úver) - Na čokoľvek a ihneď

Bezúčelová pôžička (bezúčelový spotrebný úver) je finančný produkt, vďaka ktorému si požičiate peniaze bez toho, aby ste museli dokladovať účel, na ktorý ich miniete. Takto získané peniaze môžete použiť doslova na čokoľvek. Môžete vďaka nemu preklenúť ťažkú finančnú situáciu, zrekonštruovať nehnuteľnosť, nakúpiť nábytok či domáce spotrebiče, alebo finančne pomôcť vašej rodine. 

Pozrite si aktuálny zoznam vybraných bezúčelových pôžičiek:

Top produkty :

Výhody nášho výberu: 

1 - Rýchla a dostupná minipôžička (Na čokoľvek)

V dnešných časoch je rýchla pôžička dôležitá. Vybrali sme pre vás produkty, ktoré sú vhodné aj ako rýchle a dostupné minipôžičky. Vďaka tomu môžete rýchlo načerpať peniaze priamo na váš účet, a to aj pri nižších sumách - rádovo v stovkách eur. Pri tomto type pôžičky je splátka nízka, aby príliš nezaťažila váš mesačný rozpočet.

2 - Pôžička online (Kliknite si už teraz)

Nami vybrané pôžičky môžete získať online z pohodlia vášho domova. Všetky potrebné doklady a údaje stačí poslať e-mailom alebo vyplniť priamo na stránke poskytovateľa. V prípade, že spĺňate všetky potrebné kritériá, poskytovateľ vám odošle potrebné dokumenty na kontaktný e-mail. Vy tak môžete úver načerpať priamo na váš účet bez nutnosti opustiť domov.

3 - Rýchly schvaľovací proces (Ihneď)

Mimoriadne dôležitá je pre nás rýchlosť poskytovateľa pôžičiek. Vyberáme pre vás iba tých najrýchlejších poskytovateľov s bleskurýchlym schvaľovacím procesom, v ktorom budete mať pôžičku ihneď schválenú. Vďaka tomu môžete mať rozhodnutie o tom, či pôžičku dostanete alebo nie, na svojej e-mailovej adrese už za pár minút. Ak schvaľovacím procesom prejdete a úver bude schválený na oboch stranách, peniaze máte čoskoro na svojom účte.

4 - Úver aj bez dokladovania príjmu

Nami vybraní poskytovatelia majú možnosť poskytnúť bezúčelový úver bez dokladovania príjmu. Tieto úvery sú mimoriadne rýchle, keďže nie je potrebné skúmať pôvod a ani výšku vášho príjmu. Využiť ich môže ktokoľvek, avšak mimoriadne obľúbené sú napríklad u živnostníkov a majiteľov firiem, ktorí majú problém s dokladovaním svojich príjmov. 

5 - Získajte pôžičku od ľudí

V našom výbere nájdete aj takzvané pôžičky od ľudí – Peer to Peer. Takéto pôžičky majú úplne iné pravidlá na poskytovanie ako napríklad banky alebo nebankové spoločnosti. Vďaka takýmto poskytovateľom môžete získať pôžičku aj v prípade, ak vám ju banka neschválila. Na druhej strane sa však môže takto získaná pôžička spájať so špecifickými podmienkami. 

Úverová kalkulačka (Vypočíta ideálnu splátku)

Požičajte si len toľko, koľko môžete splácať.

 

Úverová kalkulačka vám pomôže zistiť odhadovanú mesačnú splátku pôžičky alebo spotrebného úveru, o ktorý máte záujem. Nastavte si sumu, ktorú potrebujete načerpať, dĺžku trvania pôžičky (koľko rokov chcete pôžičku splácať) a vypočítame vám vašu ideálnu mesačnú splátku. 


TIP: Ak je pre vás navrhovaná mesačná splátka stále privysoká, skúste predĺžiť dobu trvania bezúčelového úveru.

Bezúčelová pôžička je úverový produkt určený pre všetkých, ktorí potrebujú peniaze, ale nechcú či nemôžu dokladovať účel využitia nadobudnutých peňazí. Okrem využitia peňazí bez obmedzenia sú výhodami týchto pôžičiek aj relatívne jednoduchá dostupnosť, čerpanie bez potreby zakladať majetok, možnosť vybavenia online, prispôsobiteľnosť produktov podľa vašej potreby – dĺžka splácania a výška splátky.

Na druhej strane sa môžu takéto pôžičky spájať s vyšším úrokom alebo RPMN. To však závisí od samotného poskytovateľa a tiež takzvanej bonity klienta.

Využitie bezúčelovej pôžičky

Bezúčelovú pôžičku môžete využiť naozaj na čokoľvek. V prípade podnikateľov je bežným postupom napríklad nákup tovaru alebo materiálu, pre bežnú rodinu zas môže bezúčelová pôžička pomôcť so zariaďovaním bytu, opravou alebo kúpou auta, finančne pomôcť niektorému z členov rodiny, alebo môžete pôžičku využiť mńa dovolenku.

Čo robiť v prípade záujmu o bezúčelovú pôžičku

Ak máte záujem o online čerpanie bezúčelovej pôžičky, mali by ste mať pripravený platný občiansky preukaz a funkčnú e-mailovú adresu.

Najčastejšie otázky o bezúčelovej pôžičke a spotrebnom úvere (Všetky informácie na jednom mieste)

Nie ste si istý svojím výberom? Prečítajte si viac o bezúčelových pôžičkách alebo nás neváhajte kontaktovať

Na čo môžem použiť bezúčelovú pôžičku? 

Takto získané peniaze z bezúčelovej pôžičky môžete použiť naozaj na čokoľvek. Názov tohto produktu hovorí o tom, že nemusíte dokladovať účel – BEZ-ÚČELOVÁ – teda peniaze môžete minúť podľa svojho uváženia. Či už je to prechod horšou finančnou situáciou, pomoc v rodine, nákup nevyhnutných vecí alebo služieb do rodiny, takto získané peniaze môžete minúť podľa svojich potrieb.

Ako sa dá získať najvýhodnejšia bezúčelová pôžička a spotrebný úver? 

Nami vybrané bezúčelové spotrebné úvery a ďalšie druhy úverov môžete získať online prostredníctvom konkrétnych stránok poskytovateľov. Tie viete navštíviť tak, že kliknite na ponuku, ktorá vám najviac vyhovuje a na tlačidlo „Viac info”. Následne si môžete zvoliť sumu a vyplníte všetky potrebné údaje pre poskytovateľa. 

Čo potrebujem dokladovať? 

Podľa poskytovateľa a toho, o aký úver žiadate, bude potrebná aj dokumentácia. Pri väčšine online úverov si naši partneri vyžadujú iba základné údaje k tomu, aby mohli pripraviť dokumentáciu k pôžičke. Ak by ste žiadali napríklad o hypotéku alebo vyššiu sumu, je často potrebné dokladovať napríklad svoj príjem. 

Kedy mi prídu peniaze?

V dnešnej dobe je rýchla pôžička mimoriadne dôležitá. Preto pre vás vyberáme partnerov, ktorí po obojstrannom schválení úveru peniaze okamžite posielajú na váš účet. V prípade, že bol váš úver schválený, ale peniaze vám ešte neprišli, skontrolujte si inštrukcie, ktoré vám prišli e-mailom alebo ešte chvíľu počkajte. Môže sa totiž práve spracovávať bankový prevod. 

Najvýhodnejšia pôžička ktorá to je?

Všetky pôžičky, ktoré odporúčame na stránke www.financnymagazin.skv súlade s aktuálnymi zákonnými podmienkami na poskytovanie úverov. Pri výbere akéhokoľvek úveru si vždy prečítajte všetky dôležité parametre, kde máte uvedenú výšku všetkých poplatkov a úrokov. 

Pre koho je bezúčelová pôžička určená?

Bezúčelová pôžička je určená pre všetkých, ktorí nechcú alebo nemôžu dokladovať účel čerpania prostriedkov. Využiť ju môžu dôchodcovia, ľudia v zamestnaní alebo podnikatelia na čokoľvek, čo aktuálne potrebujú. 

Aký je poplatok za spracovanie?

Všetky poplatky si určujú poskytovatelia jednotlivých pôžičiek. V prípade, že si poskytovateľ účtuje poplatok za spracovanie, budete o tom informovaný na jeho stránke alebo v zmluvnej dokumentácii. Pokiaľ vás o tomto poplatku poskytovateľ neinformuje, pôžička je poskytnutá bez spracovateľského poplatku. 

Na koho sa môžem obrátiť? 

V prípade problémov s čerpaním pôžičky alebo nejasností sa môžete obrátiť na poskytovateľa vami vybraného úverového produktu. Kontaktné údaje sú uvedené priamo na stránkach jednotlivých poskytovateľov. 

Čo ak nerozumiem niektorým pojmom?

V prípade, že nerozumiete niektorým pojmom, skratkám alebo frázam, pripravili sme pre vás krátky a prehľadný slovníček pojmov z finančného prostredia, ktorý nájdete NA TOMTO ODKAZE.