Online pôžička

Čoraz využívanejším produktom úverového segmentu sa stáva online pôžička. Vďaka tejto pôžičke sa môžete dostať k potrebným peniazom bez zbytočne strateného času na pobočkách, zdĺhavého dokladovania a opakovaných návštev obchodníkov. Všetky potrebné parametre pre získanie pôžičky môžete vyplniť online v pohodlí domova. Spoločnosti na to používajú špeciálne formuláre. Vďaka nim vám rýchlo príde odpoveď s možnou výškou čerpania a podmienkami potrebnými pre poskytnutie úveru.

Tu nájdete aktuálny zoznam nami vybraných poskytovateľov online pôžičiek:

Výhody nášho výberu: 

1 - Rýchla a dostupná odkiaľkoľvek 

Pri výbere online pôžičky sme sa sústredili hlavne na rýchlosť schvaľovania, dostupnosť pôžičky odkiaľkoľvek a prehľadný dotazník k žiadosti. Každý produkt v našom výbere je možné získať bez akejkoľvek prítomnosti na pobočkách alebo zdĺhavého procesu osobného vybavovania. Rýchlosť posudzovania bonity klienta je automatizovaná, a preto dokážete mať peniaze na svojom účte skôr ako pri osobnej žiadosti.

Stačí, ak vyplníte formulár, odošlete žiadosť a poskytovateľ vás čoskoro kontaktuje e-mailom s ďalším postupom, prípadne návrhom zmluvy. 

2 - Spoľahliví poskytovatelia

Každá zo spoločností poskytujúcich úvery patrí medzi spoľahlivých poskytovateľov a spoločnosti s dlhodobou históriou. Takýto výber výsledných produktov vám zaručuje, že sa nemusíte obávať nekorektného jednania, skrytých poplatkov alebo inak nevýhodných produktov. Pri našom výbere máte istotu, že si vždy vyberiete spoľahlivú a čestnú firmu. 

3 - Pôžička online na čokoľvek

Všetky pôžičky dostupné na tejto stránke sú bez obmedzenia toho, na čo úver použijete. Nemusíte teda preukazovať účel alebo dokladovať jeho využitie. Všetky pôžičky v našom zozname patria medzi takzvané bezúčelové. 

4 - Čerpanie aj so zápisom v registri

V prípade, že už máte záznam v úverovom registri, nemusíte mať obavu. Aj napriek tomu si dokážete podať žiadosť o úver. Vzhľadom na odlišné podmienky posudzovania bonity a schvaľovania úverov si môžete vybaviť svoju online pôžičku aj v prípade už aktuálnej úverovej zaťaženosti. V prípade, že je možné vám poskytnúť úver, vás už ďalej usmerní konkrétna spoločnosť s podmienkami, ktoré je pre čerpanie potrebné splniť.   

5 - Online pôžička bez telefonovania a zbytočných krokov

Vďaka zrýchlenému procesu žiadosti o úver sa nemusíte zdržiavať telefonovaním alebo stretávaním sa s obchodným zástupcom. Pôžičku si jednoducho vyplníte vo formulári, v ktorom požiadate o konkrétnu čiastku, vyplníte identifikačné údaje a prípadne doložíte scan potrebných dokumentov. Ak vaša žiadosť prejde schvaľovaním, peniaze môžete mať na vašom účte už o pár hodín, a to bez zbytočného zdržiavania.

 

Simulácia vašej online pôžičky:

  • takto môže vyzerať aj vaša mesačná splátka.
     

Vďaka inteligentnej kalkulačke presne viete, akú výšku mesačnej splátky budete mať pri konkrétnej pôžičke. Využite online úverovú kalkulačku a požiadajte presne o takú čiastku, akú dokážete splácať.

 

TIP: Ak vám vyšla vysoká mesačná splátka, zvýšte počet mesiacov splácania úveru.

Pôžička
Suma od 400 € do 10000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: 16.18% p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): 16.18%.

Vybavte si svoju pôžičku online bez akéhokoľvek zbytočného zdržiavania. Výšku sumy, ktorú potrebujete, si viete pohodlne nasimulovať vďaka online prepočtu v našej kalkulačke. Nemusíte sa tak zdržiavať alebo sa cítiť nepríjemne pri osobnej komunikácii s obchodným zástupcom. Takáto pôžička je vhodná pre každého, a to či už dôchodcu, alebo pracujúceho človeka. Výhodou je aj fakt, že si ju dokážete vybaviť aj zo zahraničia a peniaze na váš účet prídu bez zbytočného čakania alebo prestojov spôsobených zdĺhavou papierovou dokumentáciou.

 

Ak máte o takýto úver záujem, vždy sledujte všetky parametre jednotlivých pôžičiek. Či sa už jedná o úroky, výšku mesačnej splátky, alebo dobu trvania úveru. Všetky parametre si totiž dokážete prispôsobiť a informatívne ich prehodnotiť už v úverovej kalkulačke.

 

Keď ste sa rozhodli požiadať o pôžičku online, pripravte si platný občiansky preukaz, funkčnú e-mailovú adresu a mobilný telefón pre potvrdzovacie SMS. 

 

Potrebujete získať viac informácií aby ste sa rozhodli? Prečítajte si odpovede na najčastejšie otázky o online pôžičkách.

Najčastejšie otázky:

Ako rýchlo mi prídu peniaze?

Ak máte pripravené všetky potrebné doklady a vašu žiadosť o úver dôkladne vyplníte, za niekoľko minút môžete očakávať prvý informačný e-mail od poskytovateľa. Na základe neho sa dozviete, aký bude ďalší presný postup až po finálne čerpanie úveru. Ak bude vaša žiadosť schválená a vy potvrdíte čerpanie úveru, peniaze prídu na váš účet bez zbytočného zdržiavania už do pár hodín. 

Môžem online pôžičku použiť na čokoľvek?  

Svoje peniaze môžete použiť úplne na čokoľvek. Jedná sa o bezúčelové pôžičky, takže nie je potrebné dokladovať ani účel, ani dodatočné využitie úveru. 

Čo budem potrebovať pri žiadosti?

Ak chcete požiadať o online pôžičku, pripravte si platný doklad totožnosti, funkčnú e-mailovú adresu a telefón. V prípade akýchkoľvek nezrovnalostí vás totiž môže poskytovateľ kontaktovať za účelom rýchleho vybavenia jednotlivých úkonov. Preto sa snažte už v úvode žiadosti vyplniť čo najviac potrebných údajov. 

Prídu mi peniaze ihneď?

Spracovanie žiadosti systémom prebieha takmer okamžite, každú žiadosť je však potrebné skontrolovať manuálne. Ak je všetko v poriadku, vy dodáte všetky potrebné materiály a komunikácia prebieha hladko, peniaze môžete na svojom účte očakávať už v priebehu niekoľkých desiatok hodín. 

 

Pokiaľ je vaša žiadosť schválená a vy ste požiadali o čerpanie, peniaze budú na vašom účte v priebehu niekoľkých hodín. 

Aké sú poplatky pri pôžičkách?

Vy ako osoba platíte iba mesačnú splátku úveru. Všetky poplatky za služby, úrok a podobne sú už zahrnuté vo výške vašej mesačnej splátky. Pokiaľ úver riadne splácate, žiadne iné poplatky neplatíte. Ak vás zaujíma podrobný rozpis poplatkov, nájdete ho priložený vo vašej úverovej dokumentácií a je taktiež súčasťou návrhu zmluvy. 

Účtuje sa spracovateľský poplatok?

Nie, účtovanie spracovateľského poplatku je v rozpore s platnými zákonmi. Za sprostredkovanie úveru neplatíte nič navyše a suma, o ktorú žiadate, vám bude v plnej výške zaslaná na váš účet. Všetky poplatky zároveň nájdete vo svojej úverovej dokumentácii priloženej v e-mailovej prílohe. 

Čo, ak už mám viac úverov?

Pri každej žiadosti je potrebné prehodnotiť vás ako nového žiadateľa o úver. V prípade, že už máte niekoľko úverov, môže sa poskytovateľ rozhodnúť, že vám odmietne úver poskytnúť. Existujú však aj iné možnosti, a to napríklad refinancovanie starého úveru. Na to však existujú samostatné produkty. Pri klasickej online pôžičke vám poskytovateľ napíše, či je možné, aby vám poskytol ďalší úver alebo budete musieť použiť inú možnosť.

Pre koho je tento produkt určený? 

Porovnanie poziciek CSS class: Požičky        Pridať podľa ID:   Počet         Všetky online finančné produkty sú určené predovšetkým ľuďom, ktorí nemajú čas alebo sa nechcú venovať osobným návštevám pobočiek a zdĺhavému porovnávaniu jednotlivých produktov. Takto máte na výber už vytriedené spoločnosti a produkty, ktoré zodpovedajú základným štandardom online poskytovania úverov. 

Takéto služby sú veľmi často využívané aj v prípade, že sa žiadateľ o úver nachádza v zahraničí. Vďaka tomu dokáže požiadať o peniaze pohodlne, bez komplikácií a v rodnom jazyku. 

Čo, ak potrebujem pomoc?

Ak potrebujete pomoc s vyplnením jednotlivých formulárov alebo si neviete poradiť pri dokončení dokumentácie, obrátiť sa môžete na konkrétnu spoločnosť, od ktorej o úver žiadate. Tá vás už dokáže presne navigovať vo svojom prostredí a pomôže vám dokončiť vašu žiadosť. 

Nerozumiete niektorým odborným výrazom?

Pripravili sme pre vás rozsiahly online slovník zo sveta financií, ktorý pravidelne aktualizujeme. Stačí, ak kliknete na TENTO ODKAZ  a vyhľadáte si skratku alebo slovo, ktorému nerozumiete.