Pôžička 10000 eur

Potrebujete pôžičku 10 000 Eur ktorú viete získať priamo z pohodlia domova? Pripravili sme zoznam spoločnosti, ktoré na Slovenskom trhu ponúkajú online pôžičku, ktorú viete získať rýchlo a diskretne.

Pôžička v sume 10.000 má viacero možnosti použitia. Teda má široké spektrum využitia. Je možné ju použiť na rôzne smery, či zlúčenie menej výhodných pôžičiek, takisto ako na útratu bežnej útraty účelovej ale aj bezúčelovej.

Pôžička na auto

Jeden z najčastejších účelov pôžičiek je práve nadobudnutie auta. Vzhľadom na sumu 10000 eur je možné ju použiť skôr na zánovné ako na nové. Na kúpu nového ale aj zánovného auta je často používaný aj finančný produkt leasing. Avšak leasing vo všeobecnosti je možné použiť na nové alebo niekoľkoročné. Leasingové spoločnosti majú svoje obmedzenia a práve z daného dôvodu na slovenskom trhu je často hľadávany práve finančný produkt pôžička na auto.

Auto je možné financovať či už účelovou ale aj bezúčelovou pôžičkou. Ůčelová pôžička má vo všeobecnosti výhodnejšie parametre, ale nie je možne to absolútne generalizovať. Ůčelová takisto aj bezúčelová majú svoje výhody aj nevýhody, záleží od priorít klienta. Je skupina klientov ktorý akceptujú mierne vyššiu úrokovú sadzbu, ale chcú mať nadobudnuté auto vo svojom vlastníctve. Asi najväčšou výhodou je bezproblémové nakladanie bez súhlasu veriteľa.

Pôžičky od ľudí

Pri súčasných čoraz prísnejších legislatívnych úpravách sú pôžičky od ľudí pre ľudí čím ďalej tým viac obľúbený finančný produkt, často aj v sume 10000 eur. V zahraničí tento produkt má dlho svoju obľubu,  ale veľmi úspešne sa adaptoval už aj na našom trhu. Vyhľadávajú ho najmä podnikatelia ktorí nedokážu deklarovať svoj príjem oficialnym spôsobom, ktorý vyžaduje štandardná banková finančná inštitúcia regulovaná cez NBS.

Nebankové pôžičky

Veľký objem pôžičiek v sume 10000 eur je poskytovaný práve cez nebankové spoločnosti. Tak ako pôžičky od ľudí pre ľudí je určitou alternatívou vďaka sprísneným podmienkam v bankovom sektore. Tento produkt je často vyhľadávaný zamestnancami, ktorý nedokážu preukázať celý svoj príjem ktorým disponujú. Nebankové pôžičky takisto často vyhľadávajú aj opatrovateľky v Rakúsku nakoľko z pohľadu slovenskej legislatívy sú považované za podnikateľa teda v klasickej banke na základe čísel svojho prijmu neuspejú. V nami vybranom zozname viete vybrať z nebankových spoločností ktoré ponúkajú pôžičku v objeme 10000 eur.