Nebanková pôžička ahoj

 • Pôžička na čokoľvek
 • Žiadosť môžete podať online
 • Pôžička od 400 € do 10.000 € 
 • Peniaze získate rýchlo a priamo na účet 
 • Mimoriadne splátky bez poplatkov
 • Možnosť refinancovať staré úvery

 

Výhody produktu

 • Dostupná online žiadosť
 • Rýchly schvaľovací proces
 • Dostupné podmienky
 • Bez skrytých poplatkov
 • Jasne komunikované podmienky
 • Interná zóna pre klientov

Nebanková pôžička Ahoj recenzie 

Slavo 53 rokov

Nebanková pôžička Ahoj mi pomohla, keď mi v banke nedali úver. Doma som vyplnil všetky údaje  na internete. Peniaze prišli rýchlo, odporúčam všetkým ľuďom, ktorí potrebujú rýchlo peniaze na účet. 

V čom je iná nebanková pôžička Ahoj? 

Spoločnosť Ahoj je dcérskou spoločnosťou Poštovej banky, vďaka čomu vám dokáže prinášať inovatívne riešenia na poli pôžičiek. Nebanková pôžička Ahoj je jednou z pôžičiek, ktoré rýchlo získavajú na obľúbenosti medzi ľuďmi. Získať túto pôžičku je veľmi pohodlné, peniaze máte rýchlo na účte a všetky potrebné náležitosti viete vybaviť z pohodlia domova. 

Ak chcete získať Ahoj pôžičku online, stačí, ak vyplníte internetovú žiadosť, pridáte do prílohy všetky potrebné dokumenty a pôžičku môžete mať na svojom účte v krátkom čase. Pôžičku môžete použiť na čokoľvek vrátane refinancovania starých úverov. 

Najčastejšie otázky

Ako funguje online žiadosť? 

Ahoj pôžička online je obľúbená hlavne pre svoju rýchlu dostupnosť. Môžete o ňu požiadať prakticky z akéhokoľvek miesta o akomkoľvek čase. Či už ste doma na gauči, alebo diskrétne počas pracovnej pauzy. 

V online žiadosti iba vyplníte všetky potrebné údaje, doplníte dokumenty a žiadosť okamžite putuje do procesu schvaľovania. Výhodou tiež je, že ak máte všetky potrebné doklady a dokumenty, môže k schváleniu online pôžičky Ahoj dôjsť vo veľmi krátkom čase. 

Čo musím dokladovať? 

Aby ste žiadosť čo najviac zrýchlili, mali by ste mať pripravený občiansky preukaz, výpis účtu aspoň za posledný mesiac a doklad o príjme. Okrem toho bude potrebné doplniť aj svoje telefónne číslo a e-mail, na ktorom ste aktívny, aby vás spoločnosť mohla bez problémov kontaktovať. 

Aké sú podmienky získania pôžičky?

Ak chcete splniť všetky podmienky potrebné k rýchlemu získaniu online Ahoj pôžičky, mali by ste mať minimálne 21 rokov. Nemôžete byť aktuálne práceneschopný, nemôžete mať odklad splátok a problémy so splácaním pôžičiek v iných bankách alebo nebankových spoločnostiach. 

Aké sú v Ahoj splátky a podmienky? 

Všetky pôžičky Ahoj majú nastavené splácanie k 20. dňu v mesiaci. Do tohto dňa je potrebné odoslať potrebnú čiastku na úhradu spolu s variabilným symbolom, ktorý je číslo vašej zmluvy. Svoj zostatok úveru si môžete sledovať online cez klientskú Ahoj zónu. Zároveň je možné vďaka vyšším splátkam splatiť svoj úver predčasne bez poplatkov. 

Aké výhody má Ahoj pôžička online?

Hlavnou výhodou online Ahoj pôžičky je jej dostupnosť. Keďže nie ste viazaný na miesto ani čas, môžete o ňu požiadať vždy, keď potrebujete. Ďalšou výhodou je rýchle schvaľovanie. Ak dodáte všetky potrebné dokumenty a spĺňate všetky podmienky, predbežný výsledok schvaľovania sa dozviete takmer okamžite. Následne už iba dokumenty preverí poverená osoba a konečné rozhodnutie vám príde do niekoľkých pracovných dní. Je však bežné, že odpoveď dostanete do 1 pracovného dňa. 

Zapisuje sa nebanková pôžička Ahoj do bankového registra?

Áno. Ahoj pôžička sa podobne ako všetky ostatné pôžičky sprostredkované bankami či nebankovými spoločnosťami zapisuje do úverového registra. Pri riadnom splácaní však zápis o tejto pôžičke v úverovom registri nepredstavuje žiaden problém.