Nebankovka Ahoj

Ahoj, a.s. je dcérskou spoločnosťou poštovej banky. Za touto spoločnosťou stojí tím ľudí s dlhoročnou skúsenosťou vo financiách na slovenskom trhu. Tím tejto spoločnosti napríklad priniesol na Slovensko úspešný splátkový predaj. So spoločnosťou Ahoj môžete nakupovať na splátky a taktiež využiť napríklad čerpanie ich pôžičiek. Spoločnosť má povolenie poskytovať úvery udelené Národnou Bankou Slovenska.

 

Detail spoločnosti

Ahoj patrí medzi najmladšie úspešné spoločnosti zaoberajúce sa poskytovaním pôžičiek a splátkového predaja. Spoločnosť sa hrdí jednoduchým procesom žiadosti a možnosťou rýchleho čerpania prostriedkov bez zbytočných komplikácií. Jedná sa o dcérsku spoločnosť Poštovej banky. 

Produkty spoločnosti Ahoj :

Profil spoločnosti Ahoj, a.s.

Spoločnosť Ahoj, a.s. aktuálne uvádza, že poskytuje produkty ako nákup na splátky a hlavným produktom je Ahoj Pôžička

 

Hlavným produktom spoločnosti je ich Ahoj Pôžička, o ktorú si klienti vedia požiadať priamo cez online kalkulačku alebo si ju môže nakonfigurovať aj telefonicky na ich infolinke. Ak chcete o pôžičku požiadať osobne, môžete navštíviť aj autorizovaných predajcov spoločnosti. Tento postup však môže byť dlhší ako napríklad pri online žiadosti o pôžičku prostredníctvom nášho portálu. Spoločnosť poskytuje možnosť čerpania úplne nových pôžičiek alebo aj spojenia viacerých starých pôžičiek do jednej novej - refinancovanie. 

 

Spoločnosť poskytuje aj internú zónu takzvanú Ahoj zónu, v ktorej si môžu klienti pozrieť prehľad úverov, nahrať si do nej dokumenty a získajú tak zjednodušený prístup k ďalším úverovým produktom. 

Výhody spoločnosti Ahoj, a.s.