Tatrabanka pôžička
Požiadajte o úver cez mobil, bez návštevy pobočky a peniaze môžete načerpať už do 10 minút.

Online pôžička je na Slovensku čoraz obľúbenejší spôsob získania úveru. Výhodou je, že máte k dispozícii aj úverovú kalkulačku, vďaka ktorej okamžite uvidíte odhadovanú výšku splátky. Zároveň je tu aj možnosť získať pôžičku bez registra. Vybrali sme pre vás tieto nami odporúčané pôžičky, ktoré si môžete vybaviť online. Medzi nimi nájdete bankové a nebankové spoločnosti či dokonca pôžičky od ľudí.  

Neustále pre vás mapujeme slovenský trh s pôžičkami, aby sme pre vás mohli priniesť aktuálne produkty s množstvom benefitov. Tu je zoznam aktuálne dostupných kategórií pôžičiek:

 

Bezúčelová pôžička

Je vhodným produktom pre všetkých ľudí, ktorí nechcú alebo nedokážu dokladovať účel, na čo peniaze potrebujú. Vďaka takto získaným peniazom môžete preklenúť zlú finančnú situáciu, pomôcť niekomu v rodine alebo si za nich kúpiť čokoľvek potrebujete. 


 Zistiť viac - Button

 

Pôžička na auto

Ak potrebujete rýchlo získať peniaze na kúpu či dokonca servis auta, táto pôžička môže predstavovať riešenie. Všetky potrebné náležitosti vybavíte online a peniaze prídu rýchlo a pohodlne na váš účet. Vďaka tomu si môžete napríklad kúpiť nové auto.

 

 Zistiť viac - Button 

 

Refinančný úver

Refinancovanie starých nevýhodných úverov do jedného môže byť vhodným riešením pre mnoho domácností. Nielenže môžete získať jeden výhodnejší úver na vyplatenie svojich starých a nevýhodných pôžičiek, ale bude vám stačiť iba jedna splátka mesačne. 

 

 Zistiť viac - Button 

 

Online pôžička

Ak potrebujete peniaze rýchlo a nemáte čas chodiť do banky, online pôžička môže byť riešením. Všetky potrebné údaje môžete vyplniť online, počkáte na overovací e-mail a peniaze dostanete rýchlo priamo na váš účet. Je dostupná aj bez nahliadnutia do registra.

 

 Zistiť viac - Button 

 

Nebanková pôžička

Nebankové spoločnosti majú iné kritériá pri posudzovaní klientov. Vďaka tomu môžete získať pôžičku aj napriek tomu, že vám ju banka odmietla poskytnúť. Vďaka zákonu o poskytovaní úverov majú nebankové spoločnosti zakázané poskytovať prehnane vysoké úroky.

 

 Zistiť viac - Button 

Pôžička bez registra

Ak už máte viacero úverov alebo ste z nejakého dôvodu zapísaný v úverovom registri a banky vám odmietajú poskytnúť pôžičku, môžete využiť aj pôžičky poskytované bez nahliadnutia do registra. Je však potrebné rátať s tým, že takáto služba je drahšia.

 

 Zistiť viac - Button 

Pôžička od ľudí - Peer to Peer

Veľmi obľúbeným spôsobom požičiavania peňazí sú aktuálne aj pôžičky od ľudí. Podmienky získania takéhoto úveru sú v porovnaní so všetkými ostatnými veľmi mierne. Zároveň máte k dispozícii množstvo nových neštandardných úverových produktov.  

 

 Zistiť viac - Button