Americká hypotéka – bezúčelový úver s výhodami [príručka]

Potrebujete peniaze? Vezmite si americkú hypotéku. Čo je americká hypotéka a ako vám pomôže v ťažkej životnej situácii? Všetky info sa dozviete v článku.

Investičné zlato: Ako funguje predaj a výkup zlata

Zlato sa časom stalo symbolom bohatstva a istoty. Špeciálnu kategóriu však tvorí investičné zlato. Ide totiž o zlato najvyššej rýdzosti, s ktorým môžete obchodovať nepriamo, čiže na burze, alebo priamo u špecializovanej firmy. V článku vám prinášame informácie o tom, ako funguje obchod so zlatom a ako sa na ňom môžete podieľať aj vy.

Podielové fondy ako výhodná investícia a ich fungovanie

Zamýšľate sa nad investovaním do podielových fondov? Ako fungujú a ako z nich vyťažíte maximum? Všetky informácie na jednom mieste.

Tretí pilier: Ako funguje a aké výhody vám prinesie? [2020]

Oplatí sa tretí pilier dôchodkového sporenia? Kedy doň začať odkladať, aby ste z neho vyťažili maximum? Všetky informácie o treťom pilieri na jednom mieste.

Druhý pilier: Čo to je, ako funguje a oplatí sa vôbec? [2020]

Ako funguje dôchodkový systém na Slovensku, prečo je druhý pilier zaujímavý a ako ovplyvní váš dôchodok? Otázka dôchodku je často sprevádzaná neistotou, nejednoznačnými definíciami a často skeptickým prístupom k celej dôchodkovej otázke ako takej. Prečítajte si viac o 2. pilieri, aby ste aj vy získali viac.

Možnosti financovania dovolenky - Pôžička na dovolenku vs. dovolenka na splátky

Nech už si dovolenku predstavujete akokoľvek, vždy je možnosť, ako ju financovať. Poďme sa teda spolu pozrieť na možnosti, akými si dovolenku vieme zaplatiť. Na konci článku sme pre vás pripravili aj menšie porovnanie pôžičky na dovolenku s dovolenkou na splátky